• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

10x Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

kod: ZCK45
5 paź u Ciebie
  • produkt nie zawiera: barwników, konserwantów, sztucznych aromatów
  • smak: mix owocowy
  • rodzaj: galaretki
  • waga: 1 kg
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
421,28 zł brutto
-6%42,13 zł/opak
Dostępnych
4 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

10x Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

Mix nadzienia owocowego w każdej galaretce od Wawel

Galaretki Wawel Fresh&Fruity (mix owocowy, 1kg) to propozycja dla miłośników owocowych smaków.

Soczyście owocowe galaretki z delikatnym nadzieniem z soków owocowych sprawiają, że każdy deser staje się ucztą dla podniebienia. Można je spożywać jako samodzielną przekąskę w ciągu dnia. Będą również doskonałym dodatkiem do ciast i innych wypieków.

W mixie owocowym znajdziemy trzy warianty smakowe: malinowe z nadzieniem cytrynowym, ananasowe z nadzieniem malinowym oraz o smaku limonki z nadzieniem cytrynowym.

Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

Bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów - w ekonomicznym opakowaniu 1000 g!

Galaretki Wawel Fresh&Fruity (mix owocowy, 1kg) to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalny smak i wysoką jakość.

Te wyjątkowe galaretki nie zawierają substancji konserwujących, barwników oraz sztucznych aromatów - co sprawia, że są one znacznie bardziej naturalne niż większość innych słodyczy na rynku. Ponadto, ich kwaśny smak może zaskoczyć i orzeźwić, co czyni je idealną przekąskę na gorące lato. Duże ekonomiczne opakowanie, którego zawartość wynosi 1000 g, stanowi zapas na dłuższy czas. Idealne rozwiązanie jako słodki poczęstunek w biurze, recepcji.

Każda galaretka jest zamknięta w osobną zgrzewaną owijką dla zapewnienia świeżości jak najdłużej.

Specyfikacja

10x Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

produkt nie zawiera
barwników, konserwantów, sztucznych aromatów
smak
mix owocowy
rodzaj
galaretki
waga
1 kg
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Wartości odżywcze
 w 100 g 
wartość energetyczna1349 kJ/318 kcal
tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany78 g
w tym cukry63 g
białko 0 g
sól0,1 g
Składniki

cukier (mp UE), syrop glukozowy, woda, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, koncentraty owocowe - 0,2% (ananasowy, cytrynowy, malinowy, pomarańczowy), aromaty, koncentrat czarnej marchwi, ekstrakt korzenia kurkumy, barwniki: E141, E160a

Inne tej marki
Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

Cukierki Krówka Wawel, mleczny, 1kg

kod: CK65
5 paź u Ciebie
36,40 zł brutto
(3,64 zł/100 g)
opak
1 opak
Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

Galaretki Wawel Fresh&Fruity, mix owocowy, 1kg

kod: CK21
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

Karmelki Kukułki Wawel, 1kg

kod: CK9
5 paź u Ciebie
33,98 zł brutto
(3,40 zł/100 g)
opak
1 opak
Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

Wafle Wawel bez dodatku cukru, waniliowy, 110g

kod: PK747
5 paź u Ciebie
9,59 zł brutto
(8,72 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Karmelki Raczki Wawel, 1kg

Karmelki Raczki Wawel, 1kg

kod: CK23
5 paź u Ciebie
34,78 zł brutto
(3,48 zł/100 g)
opak
1 opak
Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

Czekolada Wawel Premium 90% cocoa, gorzka, 90g

kod: PK832
5 paź u Ciebie
17,39 zł brutto
(19,32 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

Karmelki nadziewane Wawel, Orzeźwiające, miętowe, 1kg

kod: CK22
5 paź u Ciebie
32,99 zł brutto
(3,30 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

Cukierki Wawel, fistaszkowy, 1kg

kod: HT88
5 paź u Ciebie
32,89 zł brutto
(3,29 zł/100 g)
opak
1 opak
Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

Gorzka czekolada Wawel Premium 64%, skórka pomarańczy, 90g

kod: PK1086
5 paź u Ciebie
16,89 zł brutto
(18,77 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Wawel, orzechowy w białej czekoladzie, 1kg

kod: CK87
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Zamkowe Wawel, orzechowy w deserowej czekoladzie, 1kg

kod: CK64
5 paź u Ciebie
45,60 zł brutto
(4,56 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

Cukierki Wawel trufle, w czekoladzie, 1kg

kod: PK430
5 paź u Ciebie
45,09 zł brutto
(4,51 zł/100 g)
opak
1 opak
Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

Mieszanka Krakowska, mix owocowy, 1kg

kod: PK149
5 paź u Ciebie
44,19 zł brutto
(4,42 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Michałki Wawel, kokosowy w deserowej czekoladzie, 1kg

Cukierki Michałki Wawel, kokosowy w deserowej czekoladzie, 1kg

kod: CK39
5 paź u Ciebie
44,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki mieszanka Krakowska Wawel, w czekoladzie, 2.8kg

Cukierki mieszanka Krakowska Wawel, w czekoladzie, 2.8kg

kod: CK36
5 paź u Ciebie
119,90 zł brutto
(4,28 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

Cukierki Wawel Tofflairs, karmelowo-czekoladowy, 1kg

kod: CK57
5 paź u Ciebie
42,39 zł brutto
(4,24 zł/100 g)
opak
1 opak