• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

kod: SC953
5 paź u Ciebie
  • pojemność: 5 litrów
  • przeznaczenie: do podłóg
  • rodzaj: zapas
  • klasa produktu: Standard
91,59 zł brutto
(18,32 zł/l)
Dostępnych
8 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

Profesjonalny wybór do codziennej pielęgnacji podłóg

Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l to profesjonalny, niskopieniący preparat, który jest idealny do codziennego utrzymania czystości. Doskonale nadaje się do pielęgnacji podłóg twardych, mikroporowatych i wodoodpornych. Jest przeznaczony również do ochrony i czyszczenia wszystkich zmywalnych i odpornych na działanie alkaliów twardych powierzchni, takich jak beton, terrakota, glazura, klinkier, żywica epoksydowa oraz kamień naturalny i syntetyczny. Sprawia, że powierzchnia jest czysta i lśniąca.

Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

Szybkie i łatwe sprzątanie z płynem do mycia podłóg Clinex M6 o świeżym zapachu

Płyn do mycia podłóg Clinex M6 to wysokiej jakości produkt, który jest wydajny w użyciu i pozostawia długotrwały, świeży zapach. Nie tylko szybko czyści, ale również skutecznie. Z łatwością usuwa wszelkie zabrudzenia. Można go używać wraz z mopami, szorowarkami lub maszynami jednotarczowymi, co dodatkowo przyspieszy pracę. Płyn Clinex M6 jest dostępny w dużym rozmiarze. Jest to 5 litrów, które wystarczą na długi czas.

Specyfikacja

Płyn do mycia posadzek Clinex M6, 5l

pojemność
5 litrów
przeznaczenie
do podłóg
rodzaj
zapas
klasa produktu
Standard
Bezpieczeństwo produktu

Składniki

d-glukozyd heksylu, wersenian czterosodowy, anionowe środki powierzchniowo-czynne <5%, niejonowe środki powierzchniowo czynne <5%, EDTA i jego sole- mniej niż 5%, kompozycje zapachowe, Środki konserwujące: octylisothiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol

Inne tej marki
Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active Shield, 1l

Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Active Shield, 1l

kod: MT83
5 paź u Ciebie
26,09 zł brutto
(26,09 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do usuwania tłustych zbrudzeń Clinex Fast Gast, z rozpylaczem, 1l

Preparat do usuwania tłustych zbrudzeń Clinex Fast Gast, z rozpylaczem, 1l

kod: SC576
5 paź u Ciebie
23,89 zł brutto
(23,89 zł/l)
szt.
1 szt.
Mleczko do czyszczenia Clinex Stronger, 750 ml

Mleczko do czyszczenia Clinex Stronger, 750 ml

kod: SC586
5 paź u Ciebie
12,39 zł brutto
(16,52 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do podłóg Clinex Floral Blush, 1l

Płyn do podłóg Clinex Floral Blush, 1l

kod: SC485
5 paź u Ciebie
17,49 zł brutto
(17,49 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do podłóg Clinex Floral Ocean, 1l

Płyn do podłóg Clinex Floral Ocean, 1l

kod: SC630
5 paź u Ciebie
16,40 zł brutto
(16,40 zł/l)
szt.
1 szt.
Odświeżacz powietrza Clinex Scent, spray, Słoneczny Dzień, 500ml

Odświeżacz powietrza Clinex Scent, spray, Słoneczny Dzień, 500ml

kod: AS597
5 paź u Ciebie
67,99 zł brutto
(13,60 zł/100 ml)
szt.
1 szt.
Płyn Clinex Floral Forte 77-705, do czyszczenia posadzek, 1l

Płyn Clinex Floral Forte 77-705, do czyszczenia posadzek, 1l

kod: SC715
5 paź u Ciebie
24,19 zł brutto
(24,19 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do ręcznego mycia naczyń Clinex Hand Wash,  limonka, 500ml

Płyn do ręcznego mycia naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 500ml

kod: MN104
5 paź u Ciebie
9,69 zł brutto
(19,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 1l

Preparat dezynfekująco-czyszczący Clinex W3 Bacti, 1l

kod: MT60
5 paź u Ciebie
19,89 zł brutto
(19,89 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do czyszczenia plastiku Clinex FastPlast, z rozpylaczem, 1l

Preparat do czyszczenia plastiku Clinex FastPlast, z rozpylaczem, 1l

kod: SC573
5 paź u Ciebie
26,99 zł brutto
(26,99 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

Preparat dezynfekująco-myjący Clinex Dezofast, antybakteryjny, dezynfekujący, 1l

kod: SC821
5 paź u Ciebie
20,29 zł brutto
(20,29 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 1l

Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 1l

kod: SC577
5 paź u Ciebie
13,49 zł brutto
(13,49 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 5l

Płyn do mycia szyb Clinex Glass, 5l

kod: SC563
5 paź u Ciebie
48,49 zł brutto
(9,70 zł/l)
szt.
1 szt.
Płyn do naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 5l

Płyn do naczyń Clinex Hand Wash, limonka, 5l

kod: MN152
5 paź u Ciebie
32,69 zł brutto
(6,54 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat czyszcząco-nabłyszczający Clinex Shine Steel 77-628, do stali nierdzewnej, 650ml

Preparat czyszcząco-nabłyszczający Clinex Shine Steel 77-628, do stali nierdzewnej, 650ml

kod: SC431
5 paź u Ciebie
44,29 zł brutto
(68,14 zł/l)
szt.
1 szt.
Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Forte, 1l

Preparat do mycia sanitariatów i łazienek Clinex W3 Forte, 1l

kod: MT57
5 paź u Ciebie
28,29 zł brutto
(28,29 zł/l)
szt.
1 szt.