• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Outlet: WAŻNY DO 2026-09-30 Cukierki Mieszko, miętowy, 90g

kod: CK198KT20260930
pojutrze u Ciebie
Wariant OUTLET - Niższa cena
Produkt z krótkim terminem przydatności
  • smak: miętowy
  • rodzaj: cukierki
  • waga: 90 g
  • klasa produktu: Standard
-44% 3,43 zł
1,91 zł brutto
(2,12 zł/100 g)
Dostępnych
21 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Wariant OUTLET – Niższa cena! Produkt z krótkim terminem przydatności
Opis produktu

Outlet: WAŻNY DO 2026-09-30 Cukierki Mieszko, miętowy, 90g

Outlet: Produkt z krótkim terminem przydatności

Twarde cukierki o klasycznym smaku - przyjemnie odświeżają.

  • Chłodzą i orzeźwiają dzięki niezwykłej formule - doskonałe na upalne dni.
  • Gwarantują długotrwałe orzeźwienie i słodki smak.

Opis uszkodzeń/braków:
Krótki termin przydatności - do 2026-09-30

Specyfikacja

Outlet: WAŻNY DO 2026-09-30 Cukierki Mieszko, miętowy, 90g

smak
miętowy
rodzaj
cukierki
waga
90 g
klasa produktu
Standard
Inne tej marki
Cukierki Mieszko Mini Pikolo Fruit, owocowy, 1kg

Cukierki Mieszko Mini Pikolo Fruit, owocowy, 1kg

kod: CK7
pojutrze u Ciebie
24,90 zł brutto
(2,49 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 2.5kg

Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 2.5kg

kod: CK67
pojutrze u Ciebie
72,79 zł brutto
(2,91 zł/100 g)
opak
1 opak
Czekoladki Mieszko Espresso, kawowy, 1.6kg

Czekoladki Mieszko Espresso, kawowy, 1.6kg

kod: PK474
pojutrze u Ciebie
100,90 zł brutto
(6,31 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Mieszko Marcepanki Original, migdałowy, 1kg

Cukierki Mieszko Marcepanki Original, migdałowy, 1kg

kod: CK180
pojutrze u Ciebie
-8%
42,93 zł brutto
39,69 zł brutto
(3,97 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 42,93 zł
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 1kg

Cukierki Mieszko Zozole, jabłko/wiśnia/truskawka, 1kg

kod: CK202
pojutrze u Ciebie
25,39 zł brutto
(2,54 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 260g

Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 260g

kod: CK187
pojutrze u Ciebie
-10%
12,90 zł brutto
11,59 zł brutto
(4,46 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 12,90 zł
szt.
1 szt.
Wafel Mieszko Espresso, z kremem kawowym, 34g

Wafel Mieszko Espresso, z kremem kawowym, 34g

kod: PK948
pojutrze u Ciebie
2,39 zł brutto
(7,03 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Praliny Mieszko Klejnoty Cherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Cherry in alcohol, czekoladowy z wiśnią w alkoholu, 1kg

kod: CK205
pojutrze u Ciebie
56,28 zł brutto
(5,63 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Praliny Mieszko Klejnoty Advocat, czekoladowy z nadzieniem o smaku adwokatu, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Advocat, czekoladowy z nadzieniem o smaku adwokatu, 1kg

kod: CK176
pojutrze u Ciebie
57,08 zł brutto
(5,71 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafel Mieszko Michaszki, orzechowy, 34g

Wafel Mieszko Michaszki, orzechowy, 34g

kod: PK950
pojutrze u Ciebie
2,39 zł brutto
(7,03 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 2.5 kg

Cukierki Mieszko Trufle Original, rumowy, 2.5 kg

kod: CK184
pojutrze u Ciebie
96,28 zł brutto
(3,85 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Praliny Mieszko Klejnoty Coconut, czekoladowy z nadzieniem kokosowym, 1kg

Praliny Mieszko Klejnoty Coconut, czekoladowy z nadzieniem kokosowym, 1kg

kod: CK206
pojutrze u Ciebie
57,08 zł brutto
(5,71 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko Zozole, cola, 2.5kg

Cukierki Mieszko Zozole, cola, 2.5kg

kod: CK185
pojutrze u Ciebie
60,89 zł brutto
(2,44 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Cukierki Mieszko, Tutti frutti, mix owocowy, 2.5kg

Cukierki Mieszko, Tutti frutti, mix owocowy, 2.5kg

kod: CK20
pojutrze u Ciebie
61,49 zł brutto
(2,46 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Mieszko Michaszki, orzechowy w czekoladzie, 2.5kg

Cukierki Mieszko Michaszki, orzechowy w czekoladzie, 2.5kg

kod: CK55
pojutrze u Ciebie
95,29 zł brutto
(3,81 zł/100 g)
opak
1 opak
Cukierki Mieszko Brownie z Wiśnią, 2.5 kg

Cukierki Mieszko Brownie z Wiśnią, 2.5 kg

kod: CK212
pojutrze u Ciebie
65,79 zł brutto
(2,63 zł/100 g)
szt.
1 szt.