• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Outlet: USZKODZONE OPAKOWANIE Lizaki Astra, 10g x 100 sztuk, mix smaków

kod: AS0174UO
6 paź u Ciebie
Wariant OUTLET - Niższa cena
Produkt nowy w uszkodzonym/zastępczym opakowaniu
  • smak: mix
  • rodzaj: lizak
  • waga: 1 kg
  • jednostka sprzedaży: opak
  • klasa produktu: Standard
-9% 65,99 zł
59,79 zł brutto
(5,98 zł/100 g)
Dostępnych
2 opak
opak
1 opak
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Wariant OUTLET – Niższa cena! Produkt nowy w uszkodzonym/zastępczym opakowaniu
Opis produktu

Outlet: USZKODZONE OPAKOWANIE Lizaki Astra, 10g x 100 sztuk, mix smaków

Outlet: Produkt nowy w uszkodzonym opakowaniu.

Pęknięte plastikowe opakowanie.

Słodka przekąska, sprawdzi się jako poczęstunek dla mniejszych i dużych smakoszy.

  • Produkowane w szerokiej gamie smaków: cytryny, pomarańczy, jabłka, wiśni i truskawki.
  • Unikalny wygląd lizaków deseniowych jest wynikiem kunsztu oraz wiedzy producenta.
Specyfikacja

Outlet: USZKODZONE OPAKOWANIE Lizaki Astra, 10g x 100 sztuk, mix smaków

smak
mix
rodzaj
lizak
waga
1 kg
jednostka sprzedaży
opak
klasa produktu
Standard
Inne tej marki
Cukierki Astra Cytruski, owocowy, 1.25kg

Cukierki Astra Cytruski, owocowy, 1.25kg

kod: CK140
6 paź u Ciebie
53,46 zł brutto
(4,28 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Lizaki love (serduszko) Astra Słodycze, 12g, 80 sztuk, owocowy

Lizaki love (serduszko) Astra Słodycze, 12g, 80 sztuk, owocowy

kod: CK51
6 paź u Ciebie
39,19 zł brutto
(326,58 zł/100 g)
opak
1 opak
Lizaki Astra, 10g x 100 sztuk, mix smaków

Lizaki Astra, 10g x 100 sztuk, mix smaków

kod: AS0174
9 paź u Ciebie
65,99 zł brutto
(6,60 zł/100 g)
opak
1 opak