• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Outlet: USZKODZONE OPAKOWANIE Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

kod: PK64UO
5 paź u Ciebie
Wariant OUTLET - Niższa cena
Produkt nowy w uszkodzonym/zastępczym opakowaniu
  • smak: czekoladowy
  • waga: 150 g
  • rodzaj: ciastka
  • klasa produktu: Standard
-7% 9,89 zł
9,18 zł brutto
(6,12 zł/100 g)
Dostępnych
1 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Wariant OUTLET – Niższa cena! Produkt nowy w uszkodzonym/zastępczym opakowaniu
Opis produktu

Outlet: USZKODZONE OPAKOWANIE Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

Outlet: Produkt nowy w uszkodzonym  opakowaniu.

Opakowanie zaklejone taśmą.

Maślane herbatniki z czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (48%).

 

 

  • Uprzyjemnią każde spotkanie przy kawie czy herbacie.
  • Delikatny smak - kruche ciasteczka z dodatkiem czekolady.
Specyfikacja

Outlet: USZKODZONE OPAKOWANIE Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

smak
czekoladowy
waga
150 g
rodzaj
ciastka
klasa produktu
Standard
Inne tej marki
Wafle Milka Choco Wafer, kakaowy, 150g

Wafle Milka Choco Wafer, kakaowy, 150g

kod: PK61
5 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(6,66 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

Ciastka Milka Choco Biscuits, czekoladowy, 150g

kod: PK64
5 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka paluszki Milka Choco Lila Sticks, 112g

Ciastka paluszki Milka Choco Lila Sticks, 112g

kod: PK390
5 paź u Ciebie
6,79 zł brutto
(6,06 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Choco Grain, 126g

Ciastka Milka Choco Grain, 126g

kod: PK229
5 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(5,47 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafel Milka Choco Wafer, kakaowy, 30g

Wafel Milka Choco Wafer, kakaowy, 30g

kod: PK804
5 paź u Ciebie
2,79 zł brutto
(9,30 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Soft Choc & choc, 150g

Ciastka Milka Soft Choc & choc, 150g

kod: HT276
5 paź u Ciebie
10,19 zł brutto
(6,79 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Sensations Choco Inside, kakaowe z  czekoladą, 156g

Ciastka Milka Sensations Choco Inside, kakaowe z czekoladą, 156g

kod: HT127
5 paź u Ciebie
9,89 zł brutto
(6,34 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Biszkopty Milka Choco Jaffa, malinowy, 147g

Biszkopty Milka Choco Jaffa, malinowy, 147g

kod: HT239
5 paź u Ciebie
6,99 zł brutto
(4,76 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Choco Brownie, z czekoladą i kawałkami czekolady, 150g

Ciastka Milka Choco Brownie, z czekoladą i kawałkami czekolady, 150g

kod: PK608
5 paź u Ciebie
10,29 zł brutto
(6,86 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Wafle Milka Choco Wafer, orzechowy, 150g

Wafle Milka Choco Wafer, orzechowy, 150g

kod: HT366
5 paź u Ciebie
10,99 zł brutto
(7,33 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka XL Cookie Choco, z czekoladą, 184g

Ciastka Milka XL Cookie Choco, z czekoladą, 184g

kod: HT110
5 paź u Ciebie
9,59 zł brutto
(5,21 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Bombonierka Milka Dziękuję/Thank You, 110g

Bombonierka Milka Dziękuję/Thank You, 110g

kod: PK598
5 paź u Ciebie
19,50 zł brutto
(17,73 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, mleczna, 90g

Czekolada Milka, mleczna, 90g

kod: PK599
5 paź u Ciebie
6,89 zł brutto
(7,66 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Ciastka Milka Tender Moo, z kawałkami czekolady, 140g

Ciastka Milka Tender Moo, z kawałkami czekolady, 140g

kod: HT283
5 paź u Ciebie
9,99 zł brutto
(7,14 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

Czekolada Milka, Mmmax Oreo, 300g

kod: PK298
5 paź u Ciebie
21 zł brutto
(7 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Baton Milka & Oreo Original, waniliowy,  37g

Baton Milka & Oreo Original, waniliowy, 37g

kod: PK807
5 paź u Ciebie
4,19 zł brutto
(11,32 zł/100 g)
szt.
1 szt.