• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

6x Kawa ziarnista Lavazza Espresso Italiano Classico, 250g

kod: ZKW2360
6 paź u Ciebie
  • smak: Espresso Classico
  • skład: 100% arabika
  • sposób pakowania: folia
  • waga: 250 g
  • z kofeiną: tak
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
166,71 zł brutto
-6%27,79 zł/szt.
Dostępnych
3 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

6x Kawa ziarnista Lavazza Espresso Italiano Classico, 250g

Klasyczna włoska kawa ziarnista, która łączy w sobie delikatność i bogactwo aromatu, idealna dla miłośników tradycyjnego espresso.

  • Kawa ziarnista, która łączy w sobie delikatność i bogactwo aromatu.
  • Doskonale sprawdza się w różnych metodach parzenia: ekspresy automatyczne i kolbowe, kawiarki french press, ekspresy przelewowe, tradycyjne parzenie.

 

Skład zestawu: 6 * KW777

Specyfikacja

6x Kawa ziarnista Lavazza Espresso Italiano Classico, 250g

smak
Espresso Classico
skład
100% arabika
sposób pakowania
folia
waga
250 g
z kofeiną
tak
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Składniki

100% Arabica

Inne tej marki
Kawa ziarnista Lavazza Expert Gusto Pieno, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Expert Gusto Pieno, 1kg

kod: KW603
6 paź u Ciebie
84,78 zł brutto
(8,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Espresso Italiano Classico, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Espresso Italiano Classico, 1kg

kod: KW211
6 paź u Ciebie
106,90 zł brutto
(10,69 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Espresso Italiano Classico, 250g

Kawa ziarnista Lavazza Espresso Italiano Classico, 250g

kod: KW777
6 paź u Ciebie
29,50 zł brutto
(11,80 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro, 250g

Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro, 250g

kod: KW24
6 paź u Ciebie
32,79 zł brutto
(13,12 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma, 1kg

kod: KW25
6 paź u Ciebie
85,09 zł brutto
(8,51 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro, 1kg

kod: KW68
6 paź u Ciebie
103,90 zł brutto
(10,39 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa mielona Lavazza Qualita Oro, 250g

Kawa mielona Lavazza Qualita Oro, 250g

kod: KW23
6 paź u Ciebie
27,99 zł brutto
(11,20 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa, 1kg

kod: KW26
6 paź u Ciebie
87,90 zł brutto
(8,79 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa mielona Lavazza Qualita Oro, puszka, 250g

Kawa mielona Lavazza Qualita Oro, puszka, 250g

kod: KW22
6 paź u Ciebie
33,79 zł brutto
(13,52 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Expert Gusto Forte, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Expert Gusto Forte, 1kg

kod: KW326
6 paź u Ciebie
80,20 zł brutto
(8,02 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa mielona Lavazza Espresso Italiano Classico, 250g

Kawa mielona Lavazza Espresso Italiano Classico, 250g

kod: KW188
6 paź u Ciebie
28,49 zł brutto
(11,40 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma Blue, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma Blue, 1kg

kod: KW226
6 paź u Ciebie
97,39 zł brutto
(9,74 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Pronto Crema Grande Aroma, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Pronto Crema Grande Aroma, 1kg

kod: KW364
6 paź u Ciebie
81,99 zł brutto
(8,20 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso, 1kg

kod: KW67
6 paź u Ciebie
102,90 zł brutto
(10,29 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Expert Crema & Aroma, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Expert Crema & Aroma, 1kg

kod: KW680
6 paź u Ciebie
85,89 zł brutto
(8,59 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Lavazza Super Crema, 1kg

Kawa ziarnista Lavazza Super Crema, 1kg

kod: KW164
6 paź u Ciebie
109,90 zł brutto
(10,99 zł/100 g)
szt.
1 szt.