• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

6x Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, 20 sztuk x 2g

kod: ZHB4198
wydłużony czas dostawy
  • typ: w kopertach
  • ekspresowa: tak
  • rodzaj: zielona
  • ilość sztuk w opakowaniu: 120 szt.
  • pakowane w osobne koperty: tak
  • waga: 40 g
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
64,35 zł brutto
-13%10,72 zł/szt.
op.
1 op.
Zwrot - 14dni
Opis produktu

6x Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, 20 sztuk x 2g

Wysokiej jakości zielona herbata - doskonale sprawdzi się w różnorodnych punktach gastronomicznych

Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, 20 sztuk x 2g to produkt, który doskonale sprawdzi się w strefach śniadaniowych hoteli, a także w mniejszych punktach gastronomicznych, gdzie liczy się wygoda podania i najwyższa jakość. To propozycja z linii Breakfast, stworzona z myślą o codziennym rytuale picia herbaty. Zielona herbata, uznawana za najstarszą ze wszystkich herbat, swoje korzenie ma w krajach azjatyckich, gdzie od wieków ceniona jest za wyjątkowe właściwości i subtelny smak. Jej sekret tkwi w dużych liściach, które nadają naparowi charakterystyczny aromat i delikatną, a jednocześnie wyrazistą nutę smakową. Herbapol, bazując na wieloletniej tradycji i doświadczeniu, dba o to, by każda saszetka dostarczała pełnię przyjemności i najwyższą jakość w filiżance.

Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, 20 sztuk x 2g

Stopniowe uwalnianie aromatu i smaku, dzięki zamknięciu w specjalnych dwukomorowych torebkach 

Saszetki herbaty zostały zamknięte w specjalnych dwukomorowych torebkach, które pozwalają na stopniowe uwalnianie aromatu i smaku, dzięki czemu napar jest intensywny i esencjonalny. Każda z 20 saszetek o wadze 2 g została dodatkowo zapakowana w oddzielną kopertkę, co gwarantuje świeżość oraz higienę serwowania – niezwykle istotną zarówno w gastronomii, jak i podczas codziennego użytku. Łączna waga opakowania to 40 g, co czyni je praktycznym rozwiązaniem zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Wybierając herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, 20 sztuk x 2g, stawiasz na sprawdzoną jakość, eleganckie podanie i smak, który od lat towarzyszy codziennym chwilom relaksu i spotkaniom przy filiżance aromatycznego naparu.

Specyfikacja

6x Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, 20 sztuk x 2g

typ
w kopertach
ekspresowa
tak
rodzaj
zielona
ilość sztuk w opakowaniu
120 szt.
pakowane w osobne koperty
tak
waga
40 g
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Bezpieczeństwo produktu

Składniki

Herbata zielona

Inne tej marki
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina i żurawina, 20 sztuk x 3g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina i żurawina, 20 sztuk x 3g

kod: HB145
6 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Herbapol, 20 sztuk x 2g

Herbata zielona w torebkach Herbapol, 20 sztuk x 2g

kod: HB358
6 paź u Ciebie
6,19 zł brutto
(0,31 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, truskawka z poziomką, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, truskawka z poziomką, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB547
6 paź u Ciebie
5,89 zł brutto
(0,29 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z pigwą, 20 sztuk x 2,7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z pigwą, 20 sztuk x 2,7g

kod: HB625
6 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowo-owocowa w torebkach Herbapol, pokrzywa z wiśnią,  20 sztuk

Herbata ziołowo-owocowa w torebkach Herbapol, pokrzywa z wiśnią, 20 sztuk

kod: HB999
6 paź u Ciebie
7,69 zł brutto
(0,38 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB248
6 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Lipa, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Lipa, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB251
6 paź u Ciebie
7,39 zł brutto
(0,37 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata w torebkach Herbapol, rumianek z limonką i ananasem, 20 sztuk x 1.5g

Herbata w torebkach Herbapol, rumianek z limonką i ananasem, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB1074
6 paź u Ciebie
7,29 zł brutto
(0,36 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g

Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g

kod: HB590
6 paź u Ciebie
7,39 zł brutto
(0,37 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z dziką różą, 20 sztuk x 2,7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z dziką różą, 20 sztuk x 2,7g

kod: HB627
6 paź u Ciebie
6,29 zł brutto
(0,31 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, żurawina, 20 sztuk x 2,5g

Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, żurawina, 20 sztuk x 2,5g

kod: HB678
6 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
szt.
1 szt.
Syrop Herbapol truskawkowy, 5l

Syrop Herbapol truskawkowy, 5l

kod: SI349
6 paź u Ciebie
70,39 zł brutto
(14,08 zł/l)
szt.
1 szt.
Herbata funkcjonalna w torebkach Herbapol Spalanie, marakuja, 20 sztuk x 2g

Herbata funkcjonalna w torebkach Herbapol Spalanie, marakuja, 20 sztuk x 2g

kod: HB486
6 paź u Ciebie
10,20 zł brutto
(0,51 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, z cytryną, 20 sztuk x 2g

Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, z cytryną, 20 sztuk x 2g

kod: HB1048
6 paź u Ciebie
-5%
12,99 zł brutto
12,29 zł brutto
(0,61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł
szt.
1 szt.
Dżem Herbapol, agrestowy, 280g

Dżem Herbapol, agrestowy, 280g

kod: EA5
6 paź u Ciebie
7,79 zł brutto
(2,78 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Dżem Herbapol, truskawkowy, niskosłodzony, 280g

Dżem Herbapol, truskawkowy, niskosłodzony, 280g

kod: EA11
6 paź u Ciebie
6,90 zł brutto
(2,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.