• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

2x Mydło w płynie Palmolive Doypack, oliwkowy, zapas, 500ml

kod: ZMD149
6 paź u Ciebie
  • pojemność: 500 ml
  • zapach: oliwkowy
  • typ: zapas
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Premium
Wybierz wielopak
28,14 zł brutto
-6%14,07 zł/szt.
Dostępnych
6 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

2x Mydło w płynie Palmolive Doypack, oliwkowy, zapas, 500ml

Delikatne dla Twojej skóry

Mydło w płynie Palmolive pomoże utrzymać Twoje ręce i ciało w czystości, a jednocześnie będzie delikatne dla Twojej skóry. Cudowny oliwkowy aromat dodatkowo pomoże Ci się zrelaksować. Przyjemna, kremowa konsystencja, która jest nasycona naturalnymi składnikami sprawia, że Palmolive jest idealne dla osób o suchej skórze. Jest również testowane dermatologicznie, więc możesz mieć pewność, że nie spowoduje żadnych podrażnień. Ponadto opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby łatwo uzupełnić poziom płynu w Twoim dozowniku mydła. Wypróbuj mydło w płynie Palmolive już dziś!

Palmolive, olive & milk

Rozpieszczaj swoje dłonie mydłem Palmolive oliwka

Mydło w płynie Palmolive oliwka to mydło, które świetnie pielęgnuje Twoje dłonie dzięki zawartości protein mleka i ekstraktu z oliwek. Pielęgnujące właściwości mydła Palmolive z pewnością utrzymają zdrowy wygląd Twoich dłoni. Dodatkowo pojemność 500 ml wystarczy Ci na dłuższy okres czasu, a okres ważności mydła w płynie Palmolive upływa 12 miesięcy od otwarcia. Pozwól się rozpieścić z mydłem Palmolive oliwka.

Specyfikacja

2x Mydło w płynie Palmolive Doypack, oliwkowy, zapas, 500ml

pojemność
500 ml
zapach
oliwkowy
typ
zapas
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Premium
Bezpieczeństwo produktu

Inne tej marki
Mydło w kostce Palmolive, Naturals Balanced & Mild, 90g

Mydło w kostce Palmolive, Naturals Balanced & Mild, 90g

kod: MD14
6 paź u Ciebie
2,61 zł brutto
(2,90 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Mydło w kostce Palmolive Naturals Milk & Rose Petals, mleko i róża, 90g

Mydło w kostce Palmolive Naturals Milk & Rose Petals, mleko i róża, 90g

kod: MD92
6 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
(3,99 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Mydło w kostce Palmolive Naturals Olive, oliwka i mleko, 90g

Mydło w kostce Palmolive Naturals Olive, oliwka i mleko, 90g

kod: MD91
6 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(6,10 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i miód, 300ml

Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i miód, 300ml

kod: MD9
6 paź u Ciebie
11,09 zł brutto
(36,97 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, oliwkowy, 300ml

Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, oliwkowy, 300ml

kod: MD88
6 paź u Ciebie
11,80 zł brutto
(39,33 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i migdały, 300ml

Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i migdały, 300ml

kod: MD8
6 paź u Ciebie
10,79 zł brutto
(35,97 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, migdałowy, zapas, 500ml

Mydło w płynie Palmolive, migdałowy, zapas, 500ml

kod: MD89
6 paź u Ciebie
15,19 zł brutto
(30,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, mleko i miód, zapas, 500ml

Mydło w płynie Palmolive, mleko i miód, zapas, 500ml

kod: MD104
6 paź u Ciebie
15,19 zł brutto
(30,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive Doypack, oliwkowy, zapas, 500ml

Mydło w płynie Palmolive Doypack, oliwkowy, zapas, 500ml

kod: MD90
6 paź u Ciebie
14,90 zł brutto
(29,80 zł/l)
szt.
1 szt.