• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

24x Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czerwony

kod: ZBE775
5 paź u Ciebie
  • cechy tuszu: żelowy
  • długość linii pisania: 550 m
  • grubość końcówki: 0.7 mm
  • grubość linii pisania: 0.35 mm
  • kolor: czerwony
  • przeznaczenie: do pióra kulkowego
  • ilość sztuk w opakowaniu: 24 szt.
  • rodzaj końcówki: igłowa
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Premium
Wybierz wielopak
131,66 zł brutto
5,49 zł/szt.
Dostępnych
2 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

24x Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czerwony

Szybkoschnący tusz żelowy pozwala pisać bez rozmazywania - będzie idealny także dla osób leworęcznych

Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czerwony nie brudzi i jest szybkoschnący, dzięki czemu będzie idealny również dla osób leworęcznych. Pozwoli on uzyskać czystą, precyzyjną linię o grubości 0,35 mm, która przetrwa próbę czasu i nie wyblaknie. Wkład posiada płynny tusz żelowy, który został zaprojektowany specjalnie dla pióra EnerGel i zapewnia gładkie, jednolite pisanie. Jest on przeznaczony do piór kulkowych Pentel BL107, BL117, BL407, BL417, BL57, BL77.

Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm, czerwony

Wykonany z polipropylenu i posiadający końcówkę ze stali nierdzewnej dla większej trwałości

Niezależnie od tego, czy robisz notatki podczas spotkania, czy wypełniasz formularze przy biurku, to wkład wymienny Pentel EnerGel LR7 sprawi, że każde to zadanie będzie niezwykle łatwe do wykonania.  

Wkład został wykonany z polipropylenu, a końcówka z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dlatego nie musisz się martwić o trwałość produktu. Ponadto wkład Pentel EnerGel LR7 (0.7 mm, czerwony) oferuje długość linii pisania wynoszącą  550 m, więc możesz być pewien, że posłuży ci przez dłuższy czas. Nie zwlekaj i zamów już dzisiaj wkład wymienny Pentel!        

Specyfikacja

24x Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czerwony

cechy tuszu
żelowy
długość linii pisania
550 m
grubość końcówki
0.7 mm
grubość linii pisania
0.35 mm
kolor
czerwony
przeznaczenie
do pióra kulkowego
ilość sztuk w opakowaniu
24 szt.
rodzaj końcówki
igłowa
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Premium
Bezpieczeństwo produktu

Inne tej marki
Marker permanentny Pentel N850, okrągła, 4.5mm, czarny

Marker permanentny Pentel N850, okrągła, 4.5mm, czarny

kod: MK139
5 paź u Ciebie
3,69 zł brutto
szt.
1 szt.
Długopis żelowy automatyczny Pentel, OH! Gel K497, 0.7mm, czarny

Długopis żelowy automatyczny Pentel, OH! Gel K497, 0.7mm, czarny

kod: DP556
5 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-107, 0.7mm, niebieski

Pióro kulkowe automatyczne Pentel, EnerGel BL-107, 0.7mm, niebieski

kod: PE45
5 paź u Ciebie
-8%
6,59 zł brutto
6,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 6,59 zł
szt.
1 szt.
Długopis Pentel, Superb BK77, 0.7mm czerwony

Długopis Pentel, Superb BK77, 0.7mm czerwony

kod: DP43
5 paź u Ciebie
5,19 zł brutto
szt.
1 szt.
Marker permanentny Pentel NMS50, okrągła, 2mm, czarny

Marker permanentny Pentel NMS50, okrągła, 2mm, czarny

kod: MK815
5 paź u Ciebie
-10%
9,84 zł brutto
8,89 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 9,84 zł
szt.
1 szt.
Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.5mm, z gumką, szary

Ołówek automatyczny Pentel A300, 0.5mm, z gumką, szary

kod: OA3
5 paź u Ciebie
15,69 zł brutto
szt.
1 szt.
Pastele olejne Pentel, 36 kolorów

Pastele olejne Pentel, 36 kolorów

kod: BV9
5 paź u Ciebie
29,26 zł brutto
szt.
1 szt.
Pastele olejne Pentel, 12 kolorów

Pastele olejne Pentel, 12 kolorów

kod: BV8
5 paź u Ciebie
8,77 zł brutto
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe Pentel, BL57, 0.7mm, niebieski

Pióro kulkowe Pentel, BL57, 0.7mm, niebieski

kod: PE28
5 paź u Ciebie
-7%
11,89 zł brutto
11,09 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 11,89 zł
szt.
1 szt.
Długopis żelowy Pentel Hybrid Gel K118, 0.8mm, biały

Długopis żelowy Pentel Hybrid Gel K118, 0.8mm, biały

kod: DP287
5 paź u Ciebie
7,88 zł brutto
szt.
1 szt.
Grafity ołówkowe Pentel, 0.5 mm, 2B

Grafity ołówkowe Pentel, 0.5 mm, 2B

kod: GO7
5 paź u Ciebie
-20%
5,85 zł brutto
4,69 zł brutto
(0,39 zł/ szt.)
Najniższa cena z 30 dni: 5,85 zł
szt.
1 szt.
Korektor w płynie Pentel ZL103, 4.5ml

Korektor w płynie Pentel ZL103, 4.5ml

kod: KD22
5 paź u Ciebie
12,39 zł brutto
(275,33 zł/100 ml)
szt.
1 szt.
Korektor w piórze Pentel ZLC31, 12ml

Korektor w piórze Pentel ZLC31, 12ml

kod: KD7
5 paź u Ciebie
15,89 zł brutto
(132,42 zł/100 ml)
szt.
1 szt.
Pastele olejne Pentel, 25 kolorów

Pastele olejne Pentel, 25 kolorów

kod: BV26
5 paź u Ciebie
17,52 zł brutto
szt.
1 szt.
Pióro kulkowe automatyczne Pentel Floatune BY208, 0.8mm, biało-szara obudowa, wkład czerwony

Pióro kulkowe automatyczne Pentel Floatune BY208, 0.8mm, biało-szara obudowa, wkład czerwony

kod: PE295
5 paź u Ciebie
-42%
13,27 zł brutto
7,69 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni: 13,27 zł
szt.
1 szt.
Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czerwony

Wkład wymienny Pentel EnerGel LR7, 0.7mm czerwony

kod: BE23
5 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(5,49 zł/szt.)
szt.
1 szt.