• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

12x Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i migdały, 300ml

kod: ZMD124
6 paź u Ciebie
  • pojemność: 300 ml
  • zapach: mleko i migdały
  • typ: z dozownikiem
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Premium
Wybierz wielopak
117,93 zł brutto
-9%9,83 zł/szt.
Dostępnych
4 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

12x Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i migdały, 300ml

Higiena i komfort gładkich dłoni z mydłem w płynie Palmolive

Szukasz mydła w płynie, które pozostawi Twoje dłonie gładkie i miękkie oraz będzie łatwe w użyciu? Sprawdź mydło w płynie Palmolive!

Mydło w płynie Palmolive zostało stworzone, aby nadać Twojej skórze zdrowy wygląd i pozostawić Cię z uczuciem odświeżenia. To mydło ma delikatne właściwości myjące i pielęgnujące, dzięki czemu jest idealne dla osób o wrażliwej skórze. Ponadto, dzięki swojej kremowej konsystencji, mydło to zapewnia idealną dawkę nawilżenia, aby zapobiec wysuszeniu skóry.

Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem

Mydło w płynie Palmolive z dozownikiem - codzienna pielęgnacja Twoich dłoni

Mydło w płynie Palmolive dostępne jest w eleganckim opakowaniu o pojemności 300 ml, dzięki czemu jest bardzo poręczne. A dodatkowo, wygodny dozownik z pompką sprawia, że jest ono łatwe i wygodne w użyciu oraz bardziej higieniczne.

Mydło to wzbogacone jest o składniki w 100% naturalnego pochodzenia, dzięki czemu jest idealne dla każdego, nawet dla osób z nadwrażliwą skórą i skłonną do przesuszania. Zapach mleka i migdałów jest również bardzo przyjemny i relaksujący.

To mydło z pewnością doskonale sprawdzi się w każdym biurze zapewniając czystość i higienę rąk Twoim pracownikom. Kup opakowanie i wypróbuj Palmolive już dziś!

Specyfikacja

12x Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i migdały, 300ml

pojemność
300 ml
zapach
mleko i migdały
typ
z dozownikiem
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Premium
Bezpieczeństwo produktu

Inne tej marki
Mydło w kostce Palmolive, Naturals Balanced & Mild, 90g

Mydło w kostce Palmolive, Naturals Balanced & Mild, 90g

kod: MD14
6 paź u Ciebie
2,61 zł brutto
(2,90 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Mydło w kostce Palmolive Naturals Olive, oliwka i mleko, 90g

Mydło w kostce Palmolive Naturals Olive, oliwka i mleko, 90g

kod: MD91
6 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(6,10 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Mydło w kostce Palmolive Naturals Milk & Rose Petals, mleko i róża, 90g

Mydło w kostce Palmolive Naturals Milk & Rose Petals, mleko i róża, 90g

kod: MD92
6 paź u Ciebie
3,59 zł brutto
(3,99 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, oliwkowy, 300ml

Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, oliwkowy, 300ml

kod: MD88
6 paź u Ciebie
11,80 zł brutto
(39,33 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i miód, 300ml

Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i miód, 300ml

kod: MD9
6 paź u Ciebie
11,09 zł brutto
(36,97 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i migdały, 300ml

Mydło w płynie Palmolive, z dozownikiem, mleko i migdały, 300ml

kod: MD8
6 paź u Ciebie
10,79 zł brutto
(35,97 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, migdałowy, zapas, 500ml

Mydło w płynie Palmolive, migdałowy, zapas, 500ml

kod: MD89
6 paź u Ciebie
15,19 zł brutto
(30,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive, mleko i miód, zapas, 500ml

Mydło w płynie Palmolive, mleko i miód, zapas, 500ml

kod: MD104
6 paź u Ciebie
15,19 zł brutto
(30,38 zł/l)
szt.
1 szt.
Mydło w płynie Palmolive Doypack, oliwkowy, zapas, 500ml

Mydło w płynie Palmolive Doypack, oliwkowy, zapas, 500ml

kod: MD90
6 paź u Ciebie
14,90 zł brutto
(29,80 zł/l)
szt.
1 szt.