• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

12x Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk x 15.5g

kod: ZKW2407
5 paź u Ciebie
  • smak: 3w1
  • waga: 155 g
  • sposób pakowania: folia
  • ilość sztuk w opakowaniu: 10
  • z kofeiną: tak
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
101,84 zł brutto
8,49 zł/opak
Dostępnych
11 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 5 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Promocje

prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 1499 zł netto → Toster Philips Essentials 1000 za 1 grosz (kod: TOSTER)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: TOSTER
prezenty

Zrób zakupy i odbierz nagrodę. Jak to działa?

Zasady: 899 zł netto → Podstawka pod laptopa Fellowes Breyta za 1 grosz (kod: PODSTAWKA)
Przejdź do promocji

Warunki promocji dostępne tutaj

Kod: PODSTAWKA
Opis produktu

12x Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk x 15.5g

Idealnie odmierzone proporcje 3 składników, dla uzyskania doskonałej kawy za każdym razem

Szukasz szybkiego i łatwego sposobu na pyszną kawę? Sięgnij po kawę rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3in1 Classic, 10 sztuk. Każda z 10 saszetek zawiera idealną ilość kawy, mleka i cukru. Są one zatem idealnym sposobem na uzyskanie doskonałego smaku kawy bez konieczności odmierzania składników łyżeczkami i prób doboru właściwych proporcji. Z Nescafé 3in1 Classic przygotowujesz wyśmienity napój za każdym razem. Kawa rozpuszczalna ma bogaty i delikatny smak, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających kawoszy a jej wygodny i prosty sposób przygotowania zaoszczędzi Twój cenny czas. Dlaczego więc nie spróbować Nescafé 3in1 Classic już dziś? Zamów opakowanie 10 saszetek i przygotuj doskonałą kawę z mlekiem i z cukrem w kilka chwil.

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk

Kawa rozpuszczalna w wygodnych saszetkach, dzięki którym możesz delektować się ulubionym napojem w dowolnym miejscu

Jeśli często jesteś w podróży i potrzebujesz szybkiego i łatwego sposobu na delektowanie się kawą, to kawa rozpuszczalna NESCAFÉ 3w1 w saszetkach jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wystarczy rozerwać saszetkę, wsypać do kubka jej zawartość, dodać gorącą wodę, aby uzyskać bogaty i aromatyczny napój. Kompaktowa saszetka z łatwością zmieści się w torebce, torbie na laptopa a nawet w kieszeni, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubioną kawą gdziekolwiek jesteś. Zabierz więc saszetkę Nescafé 3 w 1 w podróż służbową, aby delektować się jej smakiem podczas spotkania biznesowego lub konferencji z dala od biura.

Specyfikacja

12x Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk x 15.5g

smak
3w1
waga
155 g
sposób pakowania
folia
ilość sztuk w opakowaniu
10
z kofeiną
tak
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Składniki

cukier, syrop glukozowy, całkowicie utwardzony olej z ziaren palmowych, kawa rozpuszczalna 7,9%, skrobia z tapioki, stabilizatory (E340, E331, E452, E451), białka mleka, sól, emulgatory (E471, E472e), aromaty (z mlekiem)

Inne tej marki
Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 100g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 100g

kod: KW8
5 paź u Ciebie
21,68 zł brutto
(21,68 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk x 15.5g

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk x 15.5g

kod: KW295
5 paź u Ciebie
8,49 zł brutto
(5,48 zł/100 g)
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso, 16 sztuk

kod: KW51
5 paź u Ciebie
-7%
27,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold, 200g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold, 200g

kod: KW33
5 paź u Ciebie
44,99 zł brutto
(22,50 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, 16 sztuk

kod: KW44
5 paź u Ciebie
-7%
27,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 2w1, 10 sztuk x 8g

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 2w1, 10 sztuk x 8g

kod: KW172
5 paź u Ciebie
8,59 zł brutto
(10,74 zł/100 g)
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Grande, 30 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Grande, 30 sztuk

kod: KW640
5 paź u Ciebie
45,19 zł brutto
(1,51 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Espresso Extra Crema, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Espresso Extra Crema, 16 sztuk

kod: KW638
5 paź u Ciebie
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, 16 sztuk

kod: KW47
5 paź u Ciebie
26,40 zł brutto
(1,65 zł/szt)
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold Espresso, puszka, 95g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold Espresso, puszka, 95g

kod: KW215
5 paź u Ciebie
42,29 zł brutto
(44,52 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 200g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 200g

kod: KW7
5 paź u Ciebie
32,99 zł brutto
(16,50 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Nescafé Classic, 200g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Classic, 200g

kod: KW30
5 paź u Ciebie
30,49 zł brutto
(15,25 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé Classic, 100 sztuk x 2g

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé Classic, 100 sztuk x 2g

kod: KW417
5 paź u Ciebie
46,59 zł brutto
(23,30 zł/100 g)
opak
1 opak
Kawa bezkofeinowa Nescafé Classic, rozpuszczalna, 100g

Kawa bezkofeinowa Nescafé Classic, rozpuszczalna, 100g

kod: KW181
5 paź u Ciebie
-29%
60,69 zł brutto
43,39 zł brutto
(43,39 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 60,69 zł
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino, 16 sztuk

kod: KW45
5 paź u Ciebie
26,29 zł brutto
(1,64 zł/szt)
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Flat White, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Flat White, 16 sztuk

kod: KW636
5 paź u Ciebie
-13%
29,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
szt.
1 szt.