• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

10x Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

kod: ZKW1612
6 paź u Ciebie
  • smak: More Crema
  • skład: 100% arabika
  • sposób pakowania: folia
  • waga: 1 kg
  • z kofeiną: tak
  • jednostka sprzedaży: op.
  • klasa produktu: Standard
Wybierz wielopak
701,59 zł brutto
-4%70,16 zł/szt.
Dostępnych
1 op.
op.
1 op.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

10x Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

Kremowa i pyszna kawa o delikatnym smaku mlecznej czekolady i cytrusów

Kawa ziarnista Astra More Crema (1kg) to niezwykle delikatna mieszanka ziaren arabiki, pochodzących z plantacji Ameryki Łacińskiej.

Jej smak skrywa w sobie nuty mlecznej czekolady oraz subtelne akcenty cytrusowe, które stanowią idealne połączenie dla miłośników kawy. Średnio prażone ziarna Arabiki gwarantują trwałą i gęstą piankę na powierzchni napoju. Co więcej, kawa Astra More Crema doskonale harmonizuje z mlekiem, dzięki czemu można delektować się wyśmienitym smakiem kawowej kompozycji w różnych wariantach.

Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

Uzyskaj w 100% bogaty smak i aromat kawy dzięki naszej technologii Pure Roasting Method

Kawa ziarnista Astra More Crema (1kg) to produkt, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom aromatycznych kaw.

Dzięki zastosowanej technologii Pure Roasting Method, producent gwarantuje, że każda filiżanka kawy zawiera 100% esencji smaku i aromatu kawy. Co więcej, kawa ta nadaje się do parzenia w przeróżnych metodach: ekspresie ciśnieniowym, przezlewem, metodą french press, a nawet tradycyjnie. Opakowanie o wadze 1 kilograma pozwoli przygotować wiele pysznych filiżanek kremowej kawy.

Ważne jest też odpowiednie przechowywanie produktu, dlatego warto trzymać kawę w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

Specyfikacja

10x Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

smak
More Crema
skład
100% arabika
sposób pakowania
folia
waga
1 kg
z kofeiną
tak
jednostka sprzedaży
op.
klasa produktu
Standard
Składniki

 kawa ziarnista, 100% arabica

Inne tej marki
Herbata Yerba Mate w torebkach Astra, ziołowo-owocowa, z miętą i maliną, 20 torebek

Herbata Yerba Mate w torebkach Astra, ziołowo-owocowa, z miętą i maliną, 20 torebek

kod: HB1114
6 paź u Ciebie
2,99 zł brutto
(0,15 zł/szt)
opak
1 opak
Herbata Rooibos w torebkach Astra, cytryna i imbir, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, cytryna i imbir, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB288
6 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(0,27 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, pomarańcza i goździk, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, pomarańcza i goździk, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB1009
6 paź u Ciebie
5,29 zł brutto
(0,26 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa mielona Astra Łagodna Crema, 500g

Kawa mielona Astra Łagodna Crema, 500g

kod: KW545
6 paź u Ciebie
35,99 zł brutto
(7,20 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra Professional Crema, 1kg

Kawa ziarnista Astra Professional Crema, 1kg

kod: KW618
6 paź u Ciebie
81,68 zł brutto
(8,17 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Astra Łagodna Tradycyjna, 200g

Kawa rozpuszczalna Astra Łagodna Tradycyjna, 200g

kod: KW620
6 paź u Ciebie
37,21 zł brutto
(18,61 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, 60 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, 60 sztuk x 1.5g

kod: HB386
6 paź u Ciebie
12,59 zł brutto
(0,21 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa mielona Astra Łagodna Tradycyjna, drobno mielona, 250g

Kawa mielona Astra Łagodna Tradycyjna, drobno mielona, 250g

kod: KW56
6 paź u Ciebie
17,79 zł brutto
(7,12 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB295
6 paź u Ciebie
5,19 zł brutto
(0,26 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra Łagodna Crema Special Blend, 1kg

Kawa ziarnista Astra Łagodna Crema Special Blend, 1kg

kod: KW320
6 paź u Ciebie
72,79 zł brutto
(7,28 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra Łagodna Arabica, Tradycyjna, 1kg

Kawa ziarnista Astra Łagodna Arabica, Tradycyjna, 1kg

kod: KW201
6 paź u Ciebie
74,29 zł brutto
(7,43 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, czarny bez, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, czarny bez, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB913
6 paź u Ciebie
5,49 zł brutto
(0,27 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 60 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 60 sztuk x 1.5g

kod: HB912
6 paź u Ciebie
12,90 zł brutto
(0,22 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

Kawa ziarnista Astra More Crema, 1kg

kod: KW684
6 paź u Ciebie
73,19 zł brutto
(7,32 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 20 sztuk x 1.5g

Herbata Rooibos w torebkach Astra, malina i grapefruit, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB911
6 paź u Ciebie
5,39 zł brutto
(0,27 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kawa mielona Astra Łagodna Tradycyjna, drobno mielona, 500g

Kawa mielona Astra Łagodna Tradycyjna, drobno mielona, 500g

kod: KW544
6 paź u Ciebie
37,39 zł brutto
(7,48 zł/100 g)
szt.
1 szt.