• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Syrop Herbapol truskawkowy, 5l

kod: SI349
6 paź u Ciebie
  • smak: truskawkowy
  • rodzaj napoju: syrop
  • pojemność: 5 litrów
  • rodzaj opakowania: butelka PET
  • klasa produktu: Standard
70,39 zł brutto
(14,08 zł/l)
Dostępnych
16 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz 6 paź
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Opis produktu

Syrop Herbapol truskawkowy, 5l

Syrop truskawkowy o wielorakim zastosowaniu

Jeśli szukasz pysznego sposobu na dodanie sobie odrobiny słodkości do swojego codziennego menu, syrop Herbapol truskawkowy 5l będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Ten syrop o wyśmienitym, truskawkowym aromacie to doskonały i przepyszny sposób na wzbogacenie smaku wszelkich koktajli, budyniów i deserów. Możesz go także użyć do posłodzenia gorących oraz zimnych napojów, dodając go do kawy i herbaty lub zalewając  wodą. Sam zadecyduj o intensywności smaku swojego napoju, wlewając więcej lub mniej syropu i uzyskując bardziej lub mniej słodki smak. Zamów wyśmienity syrop Herbapol truskawkowy 5l i przekonaj się o jego niesamowitym smaku i uniwersalnym zastosowaniu.

Syrop Herbapol truskawkowy, 5l

Duże 5-litrowe opakowanie- ekonomiczny zakup, który wystarczy na długi czas

Syrop Herbapol o słodkim, truskawkowym smaku zawarty jest w dużej butelce o pojemności 5l. Dzięki temu, masz pewność, że produkt wystarczy Ci na bardzo długi czas. Dodatkowo zakup tak dużego opakowania jest bardziej ekonomiczny niż kupno kilku mniejszych butelek. Wypróbuj pyszny i słodki syrop Herbapol truskawkowy, 5l i ciesz się jego doskonałym smakiem przez długi czas, doceniając jednocześnie jego wygodę użytkowania za sprawą poręcznego uchwytu.

Specyfikacja

Syrop Herbapol truskawkowy, 5l

smak
truskawkowy
rodzaj napoju
syrop
pojemność
5 litrów
rodzaj opakowania
butelka PET
klasa produktu
Standard
Bezpieczeństwo produktu

Wartości odżywcze
wartość odżywczaw 100ml
Wartość energetyczna1361kJ/320kcal
Węglowodany80g
w tym cukry78g
sól0,02g
Składniki

syrop glukozowo-fruktozowy, woda, zagęszczony sok aroniowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, zagęszczony sok z czarnej marchwi, 0,1% zagęszczonego soku truskawkowego o ekstrakcie ogólnym 65%, substancja konserwująca: benzoesan sodu, aromat, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy

Inne tej marki
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina i żurawina, 20 sztuk x 3g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina i żurawina, 20 sztuk x 3g

kod: HB145
6 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, truskawka z poziomką, 20 sztuk x 2.5g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, truskawka z poziomką, 20 sztuk x 2.5g

kod: HB547
6 paź u Ciebie
5,89 zł brutto
(0,29 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata zielona w torebkach Herbapol, 20 sztuk x 2g

Herbata zielona w torebkach Herbapol, 20 sztuk x 2g

kod: HB358
6 paź u Ciebie
6,19 zł brutto
(0,31 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z pigwą, 20 sztuk x 2,7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z pigwą, 20 sztuk x 2,7g

kod: HB625
6 paź u Ciebie
5,99 zł brutto
(0,30 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, pokrzywa, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB248
6 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, melisa z pigwą, 20sztuk  x1.75 g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, melisa z pigwą, 20sztuk x1.75 g

kod: HB908
6 paź u Ciebie
7,79 zł brutto
(0,39 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g

Herbata ziolowa w torebkach Herbapol Zielnik polski, morwa biała, 20 sztuk x 2g

kod: HB590
6 paź u Ciebie
7,39 zł brutto
(0,37 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród wiśnia, 20 sztuk x 2.7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród wiśnia, 20 sztuk x 2.7g

kod: HB1013
6 paź u Ciebie
6,39 zł brutto
(0,32 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z dziką różą, 20 sztuk x 2,7g

Herbata owocowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, malina z dziką różą, 20 sztuk x 2,7g

kod: HB627
6 paź u Ciebie
6,29 zł brutto
(0,31 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, żurawina, 20 sztuk x 2,5g

Herbata owocowo-ziołowa w torebkach Herbapol Herbaciany Ogród, żurawina, 20 sztuk x 2,5g

kod: HB678
6 paź u Ciebie
7,59 zł brutto
(0,38 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, Koper włoski, 20 sztuk x 2g

kod: HB256
6 paź u Ciebie
4,69 zł brutto
(0,23 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, dziurawiec, 20 sztuk x 1.5g

Herbata ziołowa w torebkach Herbapol Zielnik Polski, dziurawiec, 20 sztuk x 1.5g

kod: HB661
6 paź u Ciebie
7,49 zł brutto
(0,37 zł/szt)
szt.
1 szt.
Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, z cytryną, 20 sztuk x 2g

Herbata zielona w kopertach Herbapol Breakfast, z cytryną, 20 sztuk x 2g

kod: HB1048
6 paź u Ciebie
-5%
12,99 zł brutto
12,29 zł brutto
(0,61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł
szt.
1 szt.
Dżem Herbapol, agrestowy, 280g

Dżem Herbapol, agrestowy, 280g

kod: EA5
6 paź u Ciebie
7,79 zł brutto
(2,78 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Dżem Herbapol, truskawkowy, niskosłodzony, 280g

Dżem Herbapol, truskawkowy, niskosłodzony, 280g

kod: EA11
6 paź u Ciebie
6,90 zł brutto
(2,46 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia, pomarańcza, 420ml

Syrop Herbapol Owocowa Spiżarnia, pomarańcza, 420ml

kod: SI315
6 paź u Ciebie
8,69 zł brutto
(20,69 zł/l)
opak
1 opak