• Menu
INFORMACJA
Zamów do 14:00. Towar otrzymasz następnego dnia roboczego.
Darmowa dostawa od: 159 zł brutto
Ceny netto
Pomoc
Biuro obsługi klienta
801 800 801
opłata 0,29zł netto/min
pon. - pt. 8:00 - 16:00
Napisz wiadomość
info@ofix.pl

Outlet: WAŻNY DO 2026-09-30 Kapsułki do ekspresu Starbucks Caffe Latte, 12 sztuk

kod: KW628KT20260930
pojutrze u Ciebie
Wariant OUTLET - Niższa cena
Produkt z krótkim terminem przydatności
  • smak: Caffe Latte
  • sposób pakowania: kapsułka
  • ilość sztuk: 12
  • z kofeiną: tak
  • klasa produktu: Standard
-35% 29,40 zł
19,19 zł brutto
(1,60 zł/szt)
Dostępnych
1 szt.
szt.
1 szt.
Kup teraz, otrzymasz pojutrze
Dowiedz się więcej
Zwrot - 14dni
Wariant OUTLET – Niższa cena! Produkt z krótkim terminem przydatności
Opis produktu

Outlet: WAŻNY DO 2026-09-30 Kapsułki do ekspresu Starbucks Caffe Latte, 12 sztuk

Outlet: Produkt z krótkim terminem przydatności

Klasyczna pozycja z menu Starbucks® w Twoim biurze. Ciesz się kawą 100% arabica i nieodpartą mleczną pianką.

  • Podaruj swoim kubkom smakowym niezrównane doznania dzięki delikatnej konsystencji Starbucks® Caffè Latte. Zatoniesz w tej kremowej piance z pełnego mleka, zanim zaczniesz rozkoszować się bogatym smakiem ciemnej kawy

Opis uszkodzeń/braków:
Krótki termin przydatności - do 2026-09-30

Specyfikacja

Outlet: WAŻNY DO 2026-09-30 Kapsułki do ekspresu Starbucks Caffe Latte, 12 sztuk

smak
Caffe Latte
sposób pakowania
kapsułka
ilość sztuk
12
z kofeiną
tak
klasa produktu
Standard
Inne tej marki
Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk x 15.5g

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 3w1 Classic, 10 sztuk x 15.5g

kod: KW295
pojutrze u Ciebie
8,59 zł brutto
(5,54 zł/100 g)
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold, 200g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold, 200g

kod: KW33
pojutrze u Ciebie
44,99 zł brutto
(22,50 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso, 16 sztuk

kod: KW51
pojutrze u Ciebie
-7%
27,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 2w1, 10 sztuk x 8g

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé 2w1, 10 sztuk x 8g

kod: KW172
pojutrze u Ciebie
8,59 zł brutto
(10,74 zł/100 g)
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Caffe Lungo, 16 sztuk

kod: KW44
pojutrze u Ciebie
-7%
27,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold Espresso, puszka, 95g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Gold Espresso, puszka, 95g

kod: KW215
pojutrze u Ciebie
42,29 zł brutto
(44,52 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Espresso Extra Crema, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Espresso Extra Crema, 16 sztuk

kod: KW638
pojutrze u Ciebie
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato, 16 sztuk

kod: KW47
pojutrze u Ciebie
26,40 zł brutto
(1,65 zł/szt)
opak
1 opak
Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 200g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 200g

kod: KW7
pojutrze u Ciebie
33,09 zł brutto
(16,55 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Nescafé Classic, 200g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Classic, 200g

kod: KW30
pojutrze u Ciebie
29,69 zł brutto
(14,85 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 100g

Kawa rozpuszczalna Nescafé Crema, 100g

kod: KW8
pojutrze u Ciebie
21,68 zł brutto
(21,68 zł/100 g)
szt.
1 szt.
Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé Classic, 100 sztuk x 2g

Kawa rozpuszczalna w saszetkach Nescafé Classic, 100 sztuk x 2g

kod: KW417
pojutrze u Ciebie
46,59 zł brutto
(23,30 zł/100 g)
opak
1 opak
Kawa bezkofeinowa Nescafé Classic, rozpuszczalna, 100g

Kawa bezkofeinowa Nescafé Classic, rozpuszczalna, 100g

kod: KW181
pojutrze u Ciebie
-29%
60,69 zł brutto
43,39 zł brutto
(43,39 zł/100 g)
Najniższa cena z 30 dni: 60,69 zł
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafé Dolce Gusto Cappuccino, 16 sztuk

kod: KW45
pojutrze u Ciebie
26,09 zł brutto
(1,63 zł/szt)
opak
1 opak
Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Flat White, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Flat White, 16 sztuk

kod: KW636
pojutrze u Ciebie
-13%
29,99 zł brutto
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
szt.
1 szt.
Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Grande Intenso, 16 sztuk

Kapsułki do ekspresu Nescafe Dolce Gusto Grande Intenso, 16 sztuk

kod: KW639
pojutrze u Ciebie
25,99 zł brutto
(1,62 zł/szt)
szt.
1 szt.